BORA AKKAŞ
BORA AKKAŞ FORUM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ DAHA FAZLA İÇERİK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ!!!
BORA AKKAŞ
BORA AKKAŞ FORUM SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ DAHA FAZLA İÇERİK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ!!!
BORA AKKAŞ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bora akkaş hayranlarının buluşma noktası..

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bihter dinçerin (nazan) röportaj

YazarMesaj
ogizde Koç
Administratort
Administratort
ogizde Koç

Bihter dinçerin (nazan) röportaj Empty
MesajKonu: Bihter dinçerin (nazan) röportaj   Bihter dinçerin (nazan) röportaj Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:07 pm

BİHTER DİNÇERLE SAMİMİ BİR RÖPORTAJJ
'Avrupa Yakası' ile ünlenen, şu sıralar 'Geniş Aile' ve 'Haneler' ile ekranda olan Bihter Dinçel, hayatının İzmir'de tanıştığı Yılmaz Erdoğan ile Demet Akbağ'ın değiştirdiğini söyledi: 'Liseye gidiyordum, Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ı görünce 'Merhaba ben Bihter, sizi çok seviyorum' diye yanlarına gittim. Üniversitede yazmaya başladığım oyunlarımı okuttum. Yılmaz Bey 'Gel birlikte çalışalım' dedi.

Henüz lise öğrencisiyken Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ'ın yanına gidip, kendini tanıttı. Bu cesareti ona bambaşka bir dünyanın kapılarını araladı ve oyunculuğa adım attı. Geniş kitleler tarafından tanınması ise 'Avrupa Yakası' sayesinde oldu. şu sıralar 'Geniş Aile' ve 'Haneler' yapımlarıyla ekranlarımıza konuk olan Bihter Özdemir Dinçel, dizi setinde Hürriyet Kelebek'ten Sinem Vural'ın sorularını yanıtladı

'Geniş Aile', yayınlanır yayınlanmaz reytinglerde zirveye oturdu. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Herkesin aşağı, yukarı bir tahmini vardı. Hangi dizinin tutup tutmayacağı artık hiç belli olmuyor, bu yüzden herkes bir şey söylemeye korkuyordu. Ama sonuçları duyunca, hepimiz çok sevindik. Çok keyifli bir iş yapıyoruz ve bizim için daha uzun vadeli bir iş olur diye umuyoruz

Bu başarının sırrı nedir sizce?
Ben 'Geniş Aile'nin çok fazla 'Türk işi' bir dizi olduğunu düşünüyorum. Karakterler çok gerçek ve herkesin akılda kalıcı bir özelliği var. Bütün arkadaşlarımız bunun tadını çıkararak oynadı, yönetmenimiz de bu imkanı bize sağladı. O yüzden izleyiciye samimi geldi ve sevdiler.

Dizide canlandırdığınız Nazan karakteri, çok titiz. Ya siz?
Ben de titiz ve düzenliyimdir ama onun kadar değil. Hayatım boyunca böyle örnekleri gördüm. Annem, anneannem, ablam... Ama Nazan gibi olan yoktu.

Evlenebilecek misiniz Mürsel'le?
Abim Cevahir'in eve dönmesi, benim aşkımı baltalayacak. Mürsel'e (İlker Ayrık) çocukluğumdan beri aşığım. Tamam, biraz arızalı biri Mürsel ama ben de normal değilim zaten...
http://bora-akkas-2.eniyiforum.org

Bihter dinçerin (nazan) röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bihter Dinçer (nazan)
» Ufuk Özkanla Röportaj